Headerafbeelding

The Art of Creation
Willem Hoefakker

Met het samengaan van Keijsers Interiors en De Projectgroep, blijven we wie we zijn en zetten we ons voor 100% in voor de hoge kwaliteit die ons beider bedrijven voorstaan! We gaan met volle kracht vooruit en zullen onze gezamelijke specialiteiten nóg beter benutten.

Willem Hoefakker
CEO
+31 (0)6 1094 6451
willem@keijsersinteriors.com
Eli van Beekveld

De inspirerende ambitie, de geweldige kwaliteit en de gedrevenheid bij Keijsers spreken mij aan. Met de klant meedenken, uitzonderlijke dingen maken en letterlijk buiten de grenzen denken.

Eli van Beekveld
COO
+31 (0)6 3957 1435
eli@keijsersinteriors.com
Twan Derks

Als adviseur/project manager ondersteun ik directies in vaak complexe projecten, met echte oplossingen die een prachtig eindresultaat als doel hebben.

Twan Derks
Adviseur
+31 (0)77 397 41 00
twan@keijsersinteriors.com
Rob Heijneman

De diversiteit in projecten maken dat geen enkele dag hetzelfde is. Het verschil maken door oprechte aandacht te geven en oplossingen te bedenken die écht iets toevoegen in het hele proces. Dat maakt mijn werk uitdagend.

Rob Heijneman
Business Unit Manager
+31 (0)6 1122 2762
rob@keijsersinteriors.com
Hans Smetsers

Mooi interieur is waar design, detail, materiaal en vakmanschap van de meubelmaker samenkomen.
Keijsers Interiors maakt mooi interieur!

Hans Smetsers
Sales Manager
+31 (0)6 8271 5150
hans@keijsersinteriors.com
Martijn Vink

Elk project is anders, ik geniet van de samenwerking tussen de afdelingen, elk met haar eigen expertise. Keijsers voelt als een team wat elke dag topsport met elkaar bedrijft en daar voel ik me thuis. Samen zorgen voor tevreden klanten en prachtige projecten!

Martijn Vink
Sales Manager
+31 (0)6 1398 6232
martijn@keijsersinteriors.com
Jef van Beek

Het werken in een projectgerichte onderneming spreekt mij erg aan: je ziet dat er iets tastbaars gemaakt wordt. Het is voor mij telkens een uitdaging om iedere order financieel zo goed als mogelijk  te laten verlopen.

Jef van Beek
Controller
+31 (0)77 397 41 00
jef@keijsersinteriors.com
Marja van der Velden

Ik ben er super trots op hoe wij als team de crisis hebben overwonnen. We hebben nu een prachtig internationaal bedrijf dat stevig staat. Het team bestaat uit gedreven medewerkers die samen een fijne sfeer neerzetten.

Marja van der Velden
Financial Assistant
+31 (0)77 397 41 00
marja@keijsersinteriors.com
Jelle Vredevoort
Jelle Vredevoort
Assistant Project Manager
+31 (0)6 2910 1715
jelle@keijsersinteriors.com
Eduard Holtman
Eduard Holtman
Project Engineer
+31(0)6 4231 2881
eduard@keijsersinteriors.com
Roy Zopfi

Bij Keijsers wordt de kwaliteit en de capaciteit van de mensen echt benut. Hierdoor komen er kansen en kan je groeien. Daarnaast heeft Keijsers een leuk team om mee samen te werken. Elke dag is anders en brengt nieuwe uitdagingen met zich mee. Het werk is erg dynamisch. Als we een knelpunt oplossen binnen het gestelde budget en tijd, dan geeft dit voldoening.

 

Roy Zopfi
Purchase Manager
+31 (0)6 5286 0670
roy@keijsersinteriors.com
Eric Schotten

We hebben vaak uitdagende projecten, met veel afwisseling en kansen!

Eric Schotten
Project Leider Retail
+31 (0)6 3318 1605
eric@keijsersinteriors.com
Arjen Reparon
Arjen Reparon
Project Manager
+31 (0)6 5890 4654
arjen@keijsersinteriors.com
Marianne Weitenauer

Keijsers is een ontzettend mooi bedrijf met gedreven mensen, die er voor gaan om samen de ideeën en wensen van onze klanten te realiseren.
Het is een heel dynamisch bedrijf waar geen dag hetzelfde is. De hectiek en dynamiek, waaruit de mooiste dingen voortkomen, maakt voor mij, mijn werk bij Keijsers heel uitdagend.

Marianne Weitenauer
Project Manager Retail
+31 (0)6 8377 6844
marianne@keijsersinteriors.com
Stefan Hofmans

De diversiteit in de projecten zorgt telkens voor een nieuwe uitdaging. Een project wordt vanaf de eerste stap door het team gedragen, waardoor je op alle facetten snel kunt schakelen. Door creatief mee te denken over slimme oplossingen, kunnen we een passende offerte aanbieden. Dit maakt werken bij Keijsers en met Keijsers Interiors zo mooi!

Stefan Hofmans
Calculator
+31 (0)77 397 41 00
stefan@keijsersinteriors.com
Chantal van Rijswijck

Ik geniet van het afwisselende werk waar ik mijn creativiteit in kwijt kan. Geen dag is hetzelfde, ieder project is anders. Het geeft energie een technische tekening of ontwerp werkelijkheid te zien worden!

Chantal van Rijswijck
Assistant Project Manager
+31 (0)77 397 41 00
chantal@keijsersinteriors.com
Mariet van den Munckhof

In mijn functie heb ik met alle facetten van het bedrijf te maken. Ik lever een adviserende rol voor alle medewerkers van Keijsers. De lijntjes zijn kort en de betrokkenheid is groot, hartstikke fijn!

Mariet van den Munckhof
Financial Assistant
+31 (0)77 397 41 00
mariet@keijsersinteriors.com
Katja Cox

Ik vind het mooi om structuur aan te brengen in de dynamische omgeving van Keijsers. Het is leuk om samen met het team te werken aan verschillende projecten.

Katja Cox
Account Support Officer
+31 (0)77 397 41 00
katja@keijsersinteriors.com
Rabie Enini

Er is een goede sfeer bij Keijsers Interiors, ik vind het teamwork mooi. Het is een platte, no-nonsense organisatie. De nieuwe cultuur maakt mijn werk uitdagend. Ik leer en groei dagelijks door mijn werk bij Keijsers Interiors.

Rabie Enini
Project Manager
+31 (0)6 83 77 03 03
rabie@keijsersinteriors.com
David Nabben

De ontwikkeling van materialen, de diversiteit in projecten en werkzaamheden en het denken in oplossingen zorgen voor een dag vol afwisseling. De uitdaging is om van een uniek ontwerp de juiste vertaalslag te maken en de klant proberen te verbluffen met oog voor het juiste materiaal, detail en functionaliteit.

David Nabben
Project Engineer
+31 (0)6 1118 1524
david@keijsersinteriors.com
Kasja van den Hombergh

Ik hou van het creëren van mooie, inspirerende plekken. Bij Keijsers Interiors doen we dat door het inzetten van kennis, ervaring en moderne technologie. Mijn werk is en blijft boeiend door nieuwe ontwikkelingen, klanten en de diversiteit van opdrachten. Ik ben trots op het vakmanschap en de kennis van ons team, dat is de sleutel bij het realiseren van de plannen van onze opdrachtgevers.

Kasja van den Hombergh
Project Manager
+31 (0)6 8378 9321
kasja@keijsersinteriors.com
Markus Granzow

We hebben een topteam waarmee we dagelijks leuke en uitdagende projecten realiseren. Ik schakel voortdurend met onze productielocatie in Polen en zorg dat de afstemming goed verloopt.

Markus Granzow
Calculator
+31 (0)6 2503 2069
markus@keijsersinteriors.com
Stefanie Begheijn

Ik vind het leuk samen te werken met verschillende partijen, een goede samenwerking is de sleutel tot succes. Het is een uitdaging om opdrachtgevers te inspireren tot creatieve oplossingen. Door de teamspirit en goede sfeer voel ik me thuis bij Keijsers.

Stefanie Begheijn
Project Manager
+31 (0)6 8251 0979
stefanie@keijsersinteriors.com
Kees Melgers

Ik hou ervan om samen met het team uitdagende projecten te realiseren! Als schakel tussen de verschillende partijen, maak ik de technische vertaalslag tussen de klant, projectmanagers en de productie. Wat mij boeit is om een manier te vinden die het idee van de klant toch het realiseren mogelijk maakt. Dat geeft me veel voldoening!

Kees Melgers
Calculator/Project Engineer
+31 (0)6 4418 3604
kees@keijsersinteriors.com
Josje van der Gun

Het geeft voldoening om de klantwens te vertalen naar volledig maatwerk interieur. Het is leuk dat geen project hetzelfde is.

Josje van der Gun
Calculator
+31 (0)6 3885 3268
josje@keijsersinteriors.com
Twan Jenniskens

Wij maken prachtige projecten, voor mij is het een uitdaging om het ontwerp te vertalen naar een technisch uitvoerbaar geheel. De sfeer bij Keijsers Interiors is goed en ik ben trots dat we met de collega's in Bochnia hoogstaande projecten realiseren.

Twan Jenniskens
Project Engineer
+31 (0)77 397 41 00
twanjenniskens@keijsersinteriors.com
Tim Hovens

Bij Keijsers is geen dag hetzelfde en staan we telkens voor nieuwe uitdagingen. Ik krijg veel energie van het uitwerken, tekenen en calculeren van winkels met speciale onderdelen.

Tim Hovens
Assistant Project Manager
+31 (0)6 8378 9536
tim@keijsersinteriors.com
© 2020 Keijsers Interiors
Created by