Headerafbeelding

The Art of Creation
Bert De Smedt

Het is geweldig om te werken aan succesvolle projecten met onze zeer gemotiveerde en professionele teams. Teams die effectief opereren en uitvoeren in een snelle omgeving op mondiaal en lokaal niveau.

Bert De Smedt
CEO

bert@keijsersinteriors.com
Willem Hoefakker

Met het samengaan van Keijsers Interiors en De Projectgroep, blijven we wie we zijn en zetten we ons voor 100% in voor de hoge kwaliteit die ons beider bedrijven voorstaan! We gaan met volle kracht vooruit en zullen onze gezamelijke specialiteiten nóg beter benutten.

Willem Hoefakker
CCO
+31 (0)6 1094 6451
willem@keijsersinteriors.com
Rabie Enini

Er is een goede sfeer bij Keijsers Interiors, ik vind het teamwork mooi. Het is een platte, no-nonsense organisatie. De nieuwe cultuur maakt mijn werk uitdagend. Ik leer en groei dagelijks door mijn werk bij Keijsers Interiors.

Rabie Enini
Directeur Operations Polen
+31 (0)6 83 77 03 03
rabie@keijsersinteriors.com
Jef van Beek

Het werken in een projectgerichte onderneming spreekt mij erg aan: je ziet dat er iets tastbaars gemaakt wordt. Het is voor mij telkens een uitdaging om iedere order financieel zo goed als mogelijk  te laten verlopen.

Jef van Beek
Controller
+31 (0)85 0733460
jef@keijsersinteriors.com
Rob Heijneman

De diversiteit in projecten maken dat geen enkele dag hetzelfde is. Het verschil maken door oprechte aandacht te geven en oplossingen te bedenken die écht iets toevoegen in het hele proces. Dat maakt mijn werk uitdagend.

Rob Heijneman
Sales Manager
+31 (0)6 1122 2762
rob@keijsersinteriors.com
Hans Smetsers

Mooi interieur is waar design, detail, materiaal en vakmanschap van de meubelmaker samenkomen.
Keijsers Interiors maakt mooi interieur!

Hans Smetsers
Sales Manager
+31 (0)6 8271 5150
hans@keijsersinteriors.com
Martijn Vink

Elk project is anders, ik geniet van de samenwerking tussen de afdelingen, elk met haar eigen expertise. Keijsers Interiors voelt als een team wat elke dag topsport met elkaar bedrijft en daar voel ik me thuis. Samen zorgen voor tevreden klanten en prachtige projecten!

Martijn Vink
Sales Manager
+31 (0)6 1398 6232
martijn@keijsersinteriors.com
Marja van der Velden

Ik ben er super trots op hoe wij als team de crisis hebben overwonnen. We hebben nu een prachtig internationaal bedrijf dat stevig staat. Het team bestaat uit gedreven medewerkers die samen een fijne sfeer neerzetten.

Marja van der Velden
Financial Assistant
+31 (0)85 0733460
marja@keijsersinteriors.com
Eduard Holtman
Eduard Holtman
Project Engineer
+31(0)6 4231 2881
eduard@keijsersinteriors.com
Roy Zopfi

Bij Keijsers Interiors wordt de kwaliteit en de capaciteit van de mensen echt benut. Hierdoor komen er kansen en kan je groeien. Daarnaast heeft Keijsers een leuk team om mee samen te werken. Elke dag is anders en brengt nieuwe uitdagingen met zich mee. Het werk is erg dynamisch. Als we een knelpunt oplossen binnen het gestelde budget en tijd, dan geeft dit voldoening.

 

Roy Zopfi
Purchase Manager
+31 (0)6 5286 0670
roy@keijsersinteriors.com
Eric Schotten

We hebben vaak uitdagende projecten, met veel afwisseling en kansen!

Eric Schotten
Project Manager Retail
+31 (0)6 3318 1605
eric@keijsersinteriors.com
Arjen Reparon
Arjen Reparon
Project Manager
+31 (0)6 5890 4654
arjen@keijsersinteriors.com
Stefan Hofmans

De diversiteit in de projecten zorgt telkens voor een nieuwe uitdaging. Een project wordt vanaf de eerste stap door het team gedragen, waardoor je op alle facetten snel kunt schakelen. Door creatief mee te denken over slimme oplossingen, kunnen we een passende offerte aanbieden. Dit maakt werken bij én met Keijsers Interiors zo mooi!

Stefan Hofmans
Calculator
+31 (0)85 0733460
stefan@keijsersinteriors.com
Mariet van den Munckhof

In mijn functie heb ik met alle facetten van het bedrijf te maken. Ik lever een adviserende rol voor alle medewerkers van Keijsers Interiors. De lijntjes zijn kort en de betrokkenheid is groot, hartstikke fijn!

Mariet van den Munckhof
Financial Assistant
+31 (0)85 0733460
mariet@keijsersinteriors.com
David Nabben

De ontwikkeling van materialen, de diversiteit in projecten en werkzaamheden en het denken in oplossingen zorgen voor een dag vol afwisseling. De uitdaging is om van een uniek ontwerp de juiste vertaalslag te maken en de klant proberen te verbluffen met oog voor het juiste materiaal, detail en functionaliteit.

David Nabben
Project Engineer
+31 (0)6 1118 1524
david@keijsersinteriors.com
Kasja van den Hombergh

Ik hou van het creëren van mooie, inspirerende plekken. Bij Keijsers Interiors doen we dat door het inzetten van kennis, ervaring en moderne technologie. Mijn werk is en blijft boeiend door nieuwe ontwikkelingen, klanten en de diversiteit van opdrachten. Ik ben trots op het vakmanschap en de kennis van ons team, dat is de sleutel bij het realiseren van de plannen van onze opdrachtgevers.

Kasja van den Hombergh
Project Manager
+31 (0)6 8378 9321
kasja@keijsersinteriors.com
Markus Granzow

We hebben een topteam waarmee we dagelijks leuke en uitdagende projecten realiseren. Ik schakel voortdurend met onze productielocatie in Polen en zorg dat de afstemming goed verloopt.

Markus Granzow
Calculator
+31 (0)6 2503 2069
markus@keijsersinteriors.com
Kees Melgers

Ik hou ervan om samen met het team uitdagende projecten te realiseren! Als schakel tussen de verschillende partijen, maak ik de technische vertaalslag tussen de klant, projectmanagers en de productie. Wat mij boeit is om een manier te vinden die het idee van de klant toch het realiseren mogelijk maakt. Dat geeft me veel voldoening!

Kees Melgers
Project Engineer
+31 (0)6 4418 3604
kees@keijsersinteriors.com
Twan Jenniskens

Wij verwezenlijken prachtige projecten, voor mij is het een uitdaging om het ontwerp te vertalen naar een technisch uitvoerbaar geheel. De sfeer bij Keijsers Interiors is goed en ik ben trots dat we met de collega's in Bochnia hoogstaande projecten realiseren.

Twan Jenniskens
Project Engineer
+31 (0)85 0733460
twanjenniskens@keijsersinteriors.com
Tim Hovens

Bij Keijsers Interiors is geen dag hetzelfde en staan we telkens voor nieuwe uitdagingen. Ik krijg veel energie van het uitwerken, tekenen en calculeren van winkels met speciale onderdelen.

Tim Hovens
Project Engineer
+31 (0)6 8378 9536
tim@keijsersinteriors.com
The Art of Creation
© 2022 Keijsers Interiors
Created by