NL / EN

Nieuws

Oog voor de samenleving

Oog voor de samenleving

Bij Keijsers Interiors hebben we maatschappelijk verantwoord ondernemen hoog in het vaandel staan. Niet alleen door gebruik te maken van duurzame producten, maar ook bij de samenstelling van ons team. Zo berichtten we recent nog over Rabie Enini, een Syrische vluchteling die sinds april van dit jaar bij ons in dienst is.

Medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt

Ook in Polen, waar onze productielocatie is gevestigd, hebben we oog voor de omgeving waarin we werken. Zeven medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt werken hier op dit moment voor Keijsers Interiors. Zij voeren diverse werkzaamheden uit, denk aan het schuren en polijsten van materialen. We zijn er trots op dat we onze dienstverlening op deze manier inrichten en dat deze toppers onderdeel uitmaken van ons team!

English

/files/nieuws-items/bochnia/bochnia-resized.jpg
Terug naar nieuwsoverzicht

Samen met ons een project starten?

Neem contact met ons op